Menu
Jūsu grozs

Blog RSS plūsma

25 nov. Ultraskaņas putnu atbaidītāji
3 715
Bird-x ražotie ultraskaņas produkti rada vibrācijas, kuras putni var sajust. Šīs skaņas vibrācijas dezorientē putnus, liekot viņiem justies neērti, motivējot viņus meklēt drošāku teritoriju. Katra put..
26 nov. Metāla siets
1 303
Metāla siets sastāv no nerūsējošā tērauda stieplēm, kas saaustas metāla pinumā. To jo īpaši izmanto ēkās ar atvērtu struktūru, stāvlaukumos un mediju fasādēm. Tas ir piemērots putnu kontroles ar..
19 nov. Izrāviena tehnoloģija kultūraugu augu kaitēkļu fiziskai iznīcināšanai
admin 0 408
Atšķirībā no vairuma tradicionālo augu aizsardzības līdzekļu, kas iznīcina kaitēkļus, radot toksisku efektu un iejaucoties bioķīmiskajos procesos, 3D-IPNS ™ tehnoloģija izmanto tīri fizisku mehāni..
19 nov. 3D-IPNS ™ tehnoloģija padara Siltac EC ļoti efektīvu kaitēkļu apkarošanā
admin 0 185
Kā darbojas 3D-IPNS ™ ?Polimēru silikona tīkla struktūra, kas pēc Siltac EC lietošanas veidojas uz kaitēkļu ķermeņa virsmām, imobilizē kukaiņus, kuri barojas ar augiem. Tas daudzos veidos bloķē ..
19 nov. Siltac EC - Augu aizsardzība BEZ pesticīdiem
admin 0 279
„Siltac EC ir oriģināls un neapšaubāmi sasniegums augu aizsardzībā pret kaitēkļiem. Šis ir piemērs tam, kā progresīva ķīmiskā tehnoloģija var veicināt progresu lauksaimniecībā un dārzkopībā. ”Dr Jan..
24 nov. Putnu sadursmes aviācijā
admin 0 137
Putnu sadursmes aviācijā ir tikpat veca kā aviācijas nozare. Atkarībā no skaita un lieluma, putni var radīt nopietnus draudus lidmašīnām. Putnu sadursme parasti rodas 300 metru augstumā, kur no ..
05 janv. Baložu izkārnījumi
0 278
Baložu mēsli satur mikrobus un baktērijas, kas rada inficēšanās risku.Tos cilvēks var uzņemt aerosola formā caur elpošanas sistēmu vai tieši caur ādu / gļotādu.Kāpēc baložu mēsli ir risks?Baložu mēsli..
24 nov. Parazītu noteikšana un piesārņotāju analīze
0 298
Savvaļas baloži, kuri dzīvo pilsētās, parasti ir inficēti ar parazītiem, sēnītēm un baktērijām. Tas var kļūt par problēmu arī cilvēkiem. Parazīti ir baložu ērces, putnu blusas un putnu ērcītes.Kas ir ..
24 nov. Visu sistēmu uzturēšana
0 239
Mēs piedāvājam ilgtermiņa uzturēšanas līgumus visām mūsu putnu kontroles sistēmām pēc to uzstādīšanas. Tas nodrošina, ka sistēmas darbojas nevainojami arī pēc garantijas termiņa beigām. Tehniskās apko..
24 nov. Putnu aizsardzība
0 369
Inovatīvi risinājumi, lai novērstu putnu bojāeju pret stikla fasādēm.Katru gadu vairāk nekā 100 miljoni putnu iet bojā pret lielām biroju ēku stikla fasādēm vai tiltu un automaģistrāļu barjerām.Putni,..
24 nov. Dzīvojamās mājas
0 230
Apsekosim Jūsu īpašumu un konsultēsim par iespējamajiem risinājumiem, uzskaitot to plusus un mīnusus. Tad, ņemot vērā vizuālo izskatu un efektivitāti, tiek izvērtēti dažādi risinājumi.Mēs piedāvājam..
24 nov. AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI PRET BEZDELĪGU IZKĀRNĪJUMIEM
0 334
Mēs pasargāsim Jūsu māju no bezdelīgām.Bezdelīgas ir jaukas, bet tas, ko tās atstāj Jūsu īpašumā, nav pievilcīgi.Ko var darīt?1. Pīķi bezdelīgāmMēs varam nodrošināt un uzstādīt īpašus pīķus bezdelīgām..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 31 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.