Menu
Jūsu grozs

Blog - aizsardzība RSS plūsma

25 nov. Putnu aizsardzību zem tiltiem
0 32
Putni bieži mitinās zem tiltiem, radot lielu daudzumu mēslu, kuru sastāvā esošās vielas negatīvi ietekmē tilta materiālus. Tiltu konstrukcijās ieviešas arī daudz parazītu, pasliktinot tā vispārējo hig..
25 nov. Pieminekļu aizsardzība
0 41
Pieminekļu tīrīšana un aizsardzībaPutnu izkārnījumi pieminekļus ilgtermiņā bojā.Baložu mēslu tīrīšanas metodes• Sausā ledus metodeAr sauso ledus metodi baložu izkārnījumi tiek pilnībā notīrīti. Ar aug..
25 nov. Tīkls ir efektīvs pret putnu nolaišanos
0 49
Ir pieejami dažādu materiālu tīkli: plastmasas, tekstila vai nerūsējošā tērauda.Ir divas tīkla nostiprināšanas metodes: ar augstas veiktspējas līmi vai ar nostieptu tērauda stiepļu rāmi – kam nepiecie..
26 nov. Stiepļu –elektro kombinētā sistēma
0 34
Jaunā stiepļu-elektro kombinācijas sistēma var tikt izmantota gan tikai kā stiepļu, gan arī kā elektrosistēma.Iespējams uzstādīt arī plašās teritorijās. Tādējādi sistēmu var izmantot arī kā alternatīv..
26 nov. Arhitektoniskās stieples
0 34
Arhitektoniskās stieples sastāv no paralēli nospriegotām nerūsējošā tērauda stieplēm. Tās tiek novilktas horizontāli vai vertikāli pie fasādes un izmantotas kā kāpšanas palīglīdzekļi un aizsardzībai  ..
26 nov. Nerūsējošā tērauda stiepļu tīkls
0 37
Nerūsējošā tērauda stiepļu tīkls sastāv no nerūsējošā tērauda stieplēm, kas savienotas ar skavām. Pateicoties nelokāmībai un nospriegojumam stiepļu tīkli var stiepties un tādējādi absorbēt en..
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.