Menu
Jūsu grozs

Blog - pīķi RSS plūsma

24 nov. Visu sistēmu uzturēšana
0 62
Mēs piedāvājam ilgtermiņa uzturēšanas līgumus visām mūsu putnu kontroles sistēmām pēc to uzstādīšanas. Tas nodrošina, ka sistēmas darbojas nevainojami arī pēc garantijas termiņa beigām. Tehniskās apko..
24 nov. AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI PRET BEZDELĪGU IZKĀRNĪJUMIEM
0 59
Mēs pasargāsim Jūsu māju no bezdelīgām.Bezdelīgas ir jaukas, bet tas, ko tās atstāj Jūsu īpašumā, nav pievilcīgi.Ko var darīt?1. Pīķi bezdelīgāmMēs varam nodrošināt un uzstādīt īpašus pīķus bezdelīgām..
25 nov. Pieminekļu aizsardzība
0 41
Pieminekļu tīrīšana un aizsardzībaPutnu izkārnījumi pieminekļus ilgtermiņā bojā.Baložu mēslu tīrīšanas metodes• Sausā ledus metodeAr sauso ledus metodi baložu izkārnījumi tiek pilnībā notīrīti. Ar aug..
25 nov. Nerūsējošā tērauda pīķi
0 44
Nerūsējošā tērauda pīķi ir noteikta augstuma, kas efektīvi atvaira putnus. Pīķi ir pieejami divās bāzes versijās:• Pīķi uz polikarbonāta līstes: nerūsējošā tērauda stieples ir piestiprinātas pie PC lī..
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.