Menu
Jūsu grozs

Blog - putnu RSS plūsma

24 nov. Putnu sadursmes aviācijā
admin 0 47
Putnu sadursmes aviācijā ir tikpat veca kā aviācijas nozare. Atkarībā no skaita un lieluma, putni var radīt nopietnus draudus lidmašīnām. Putnu sadursme parasti rodas 300 metru augstumā, kur no ..
05 janv. Baložu izkārnījumi
0 65
Baložu mēsli satur mikrobus un baktērijas, kas rada inficēšanās risku.Tos cilvēks var uzņemt aerosola formā caur elpošanas sistēmu vai tieši caur ādu / gļotādu.Kāpēc baložu mēsli ir risks?Baložu mēsli..
24 nov. Parazītu noteikšana un piesārņotāju analīze
0 68
Savvaļas baloži, kuri dzīvo pilsētās, parasti ir inficēti ar parazītiem, sēnītēm un baktērijām. Tas var kļūt par problēmu arī cilvēkiem. Parazīti ir baložu ērces, putnu blusas un putnu ērcītes.Kas ir ..
24 nov. Visu sistēmu uzturēšana
0 71
Mēs piedāvājam ilgtermiņa uzturēšanas līgumus visām mūsu putnu kontroles sistēmām pēc to uzstādīšanas. Tas nodrošina, ka sistēmas darbojas nevainojami arī pēc garantijas termiņa beigām. Tehniskās apko..
24 nov. Putnu aizsardzība
0 99
Inovatīvi risinājumi, lai novērstu putnu bojāeju pret stikla fasādēm.Katru gadu vairāk nekā 100 miljoni putnu iet bojā pret lielām biroju ēku stikla fasādēm vai tiltu un automaģistrāļu barjerām.Putni,..
24 nov. Dzīvojamās mājas
0 57
Apsekosim Jūsu īpašumu un konsultēsim par iespējamajiem risinājumiem, uzskaitot to plusus un mīnusus. Tad, ņemot vērā vizuālo izskatu un efektivitāti, tiek izvērtēti dažādi risinājumi.Mēs piedāvājam..
24 nov. AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI PRET BEZDELĪGU IZKĀRNĪJUMIEM
0 72
Mēs pasargāsim Jūsu māju no bezdelīgām.Bezdelīgas ir jaukas, bet tas, ko tās atstāj Jūsu īpašumā, nav pievilcīgi.Ko var darīt?1. Pīķi bezdelīgāmMēs varam nodrošināt un uzstādīt īpašus pīķus bezdelīgām..
24 nov. RISINĀJUMI PLUDMALES MĀJĀM, BASEINIEM UN VILLĀM
0 62
Putnu mēsli uz Jūsu villas vai baseinā? – Tur taču var ko līdzēt!Mums ir efektīvi un diskrēti risinājumi zinošākiem pludmales māju un villu īpašniekiem.Ekskluzīvām pludmales mājām, baseiniem un villām..
25 nov. Putnu atbaidīšana no balkoniem
0 72
Ja Jūsu māju vai balkonu ir apsēduši putni, piedāvājam risinājumu. Pieejama ierīce, kura raida klusas ultra skaņas, lai atbaidītu kaitinošos putnus no nelielām āra teritorijām ap mājām un uz balkoniem..
25 nov. Ultraskaņas putnu atbaidītāji
0 96
Bird-x ražotie ultraskaņas produkti rada vibrācijas, kuras putni var sajust. Šīs skaņas vibrācijas dezorientē putnus, liekot viņiem justies neērti, motivējot viņus meklēt drošāku teritoriju. Katra put..
25 nov. Rūpnīcās un biroju ēkās
0 45
Lielās noliktavu un rūpnīcu platības pievilina putnus, jo tiem tur ir ērti ligzdot. Putni novārta iekārtas un preces.Mēs piedāvājam efektīvus risinājumus.Mēs iepazīsimies ar jūsu īpašumu, sniegsim pad..
25 nov. Putnu aizsardzību zem tiltiem
0 42
Putni bieži mitinās zem tiltiem, radot lielu daudzumu mēslu, kuru sastāvā esošās vielas negatīvi ietekmē tilta materiālus. Tiltu konstrukcijās ieviešas arī daudz parazītu, pasliktinot tā vispārējo hig..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 27 (Kopā lapu - 3)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.