Menu
Jūsu grozs

Blog - putnu kontrole RSS plūsma

24 nov. Parazītu noteikšana un piesārņotāju analīze
0 59
Savvaļas baloži, kuri dzīvo pilsētās, parasti ir inficēti ar parazītiem, sēnītēm un baktērijām. Tas var kļūt par problēmu arī cilvēkiem. Parazīti ir baložu ērces, putnu blusas un putnu ērcītes.Kas ir ..
25 nov. Putnu kontrole izgāztuvēs un notekūdeņu attīrīšanas iekārtās
0 35
Putnu kontrole izgāztuvēs un notekūdeņu attīrīšanas iekārtāsDaudzi putni izmanto izgāztuves un ūdens attīrīšanas iekārtas kā barošanās vietas. Sekas ir strauja putnu vairošanās un iedzīvotāju sūdzības..
25 nov. Pieminekļu aizsardzība
0 42
Pieminekļu tīrīšana un aizsardzībaPutnu izkārnījumi pieminekļus ilgtermiņā bojā.Baložu mēslu tīrīšanas metodes• Sausā ledus metodeAr sauso ledus metodi baložu izkārnījumi tiek pilnībā notīrīti. Ar aug..
25 nov. Putnu kontrole lauksaimniecībā
0 54
Putni rada nopietnu kaitējumu kultūraugiem lauksaimniecībā. It īpaši augļu dārzi var zaudēt starp 20 un 40% no ražas.Mēs piedāvājam efektīvus risinājumus.Mūsu risinājumi samazina putnu nodarītos postī..
25 nov. Nerūsējošā tērauda pīķi
0 45
Nerūsējošā tērauda pīķi ir noteikta augstuma, kas efektīvi atvaira putnus. Pīķi ir pieejami divās bāzes versijās:• Pīķi uz polikarbonāta līstes: nerūsējošā tērauda stieples ir piestiprinātas pie PC lī..
25 nov. Putnu populācija
0 30
Populācija parāda, cik stipri vietu ietekmē putni. Tā ir mēraukla tam, cik pievilcīga šī vieta šķiet putniem.Populācijas apzināšana ir būtiska kontroles sistēmas izvēlē un efektivitātei.Putnu kontrole..
25 nov. Tīkls ir efektīvs pret putnu nolaišanos
0 51
Ir pieejami dažādu materiālu tīkli: plastmasas, tekstila vai nerūsējošā tērauda.Ir divas tīkla nostiprināšanas metodes: ar augstas veiktspējas līmi vai ar nostieptu tērauda stiepļu rāmi – kam nepiecie..
26 nov. Stiepļu –elektro kombinētā sistēma
0 37
Jaunā stiepļu-elektro kombinācijas sistēma var tikt izmantota gan tikai kā stiepļu, gan arī kā elektrosistēma.Iespējams uzstādīt arī plašās teritorijās. Tādējādi sistēmu var izmantot arī kā alternatīv..
26 nov. Arhitektoniskās stieples
0 37
Arhitektoniskās stieples sastāv no paralēli nospriegotām nerūsējošā tērauda stieplēm. Tās tiek novilktas horizontāli vai vertikāli pie fasādes un izmantotas kā kāpšanas palīglīdzekļi un aizsardzībai  ..
26 nov. Nerūsējošā tērauda stiepļu tīkls
0 38
Nerūsējošā tērauda stiepļu tīkls sastāv no nerūsējošā tērauda stieplēm, kas savienotas ar skavām. Pateicoties nelokāmībai un nospriegojumam stiepļu tīkli var stiepties un tādējādi absorbēt en..
26 nov. Metāla siets
0 44
Metāla siets sastāv no nerūsējošā tērauda stieplēm, kas saaustas metāla pinumā. To jo īpaši izmanto ēkās ar atvērtu struktūru, stāvlaukumos un mediju fasādēm. Tas ir piemērots putnu kontroles ar..
26 nov. Slokšņu aizkari
0 41
Putni bieži ielido rūpnīcu ēkās, jo tās nevar tikt turētas aizvērtas visu laiku. Slokšņu aizkari ir elastīgs un piemērots risinājums. Aizkari ir piemēroti visu veidu ieejām. Tos gatavojot, var mai..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 16 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.