Menu
Jūsu grozs

ELEKTRISKIE ATBAIDĪŠANAS LĪDZEKĻI GRAUZĒJIEM UN INSEKTIEM

ELEKTRISKIE ATBAIDĪŠANAS LĪDZEKĻI GRAUZĒJIEM UN INSEKTIEM
Dzīvnieku atbaidīšanas elektroierīce Solar Animal Repeller 200m2. Elektroierīcē ir iebūvēts kustības sensors. Elektroierīce uztverot kustību tiek aktivizēta automātiski, un ierīce sāks raidīt noteiktus skaņu signālus, kuru frekvence ir atkarīga no izvēlētajiem uzstādījumiem. Pastāvīgi mainot sk..
36,43€
Bez nodokļa:30,11€
Ierīce kurmjiem Sonic 800m2
Jauns Akcija
SONIC kurmju atbaidītājs. Kurmju atbaidītājs augsnē izplata ultraskaņas signālu 14m rādiusā, kurš iedarbojas uz kurmju nervu sistēmu un atbaida viņus no 500-600m2 platībā no esošās vietas. Kurmju atbaidītājs ir ūdens izturīgs un pilda savas funkcijas gan lietainā, gan sniegainā laikā. Elekroier..
15,67€
Bez nodokļa:12,95€
Ierīce PestEND Elektro magnētiskā kaitēkļu atbaidīšanai 230m2
Jauns Akcija
pestEND Elektro magnētiskā kaitēkļu atbaidīšanas ierīce Ierīce ir paredzēta, lai atbrīvotos no žurkām, pelēm, prusakiem, skudrām, blaktīm, zirnekļiem un citiem kaitēkļiem. Iespraužot rozetē, šī ierīce izstaro ultra-zemas frekvences elektromagnētiskos impulsus, kas izdalās pa elektroinstalācij..
19,78€
Bez nodokļa:16,35€
Ultraskaņas kaitēkļu atbaidītājs AUTOMAŠINĀM
Jauns Akcija
Ultraskaņas ierīce kaitēkļu atbaidīšanai automašīnās. Ultraskaņas ierīce kaitēkļu atbaidīšanai automašīnās ir 12 voltu ultraskaņas ierīce, kas ik pēc 15 sekundēm izdod skaļu augstas frekvences skaņu, tādejādi atbaidot kaitēkļus no vietas, ko vēlaties aizsargāt. Ultraskaņas ierīce kaitēkļu atbaidīšan..
21,22€
Bez nodokļa:17,54€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.