Menu
Jūsu grozs

KURMJU KONTROLES LĪDZEKĻI

KURMJU KONTROLES LĪDZEKĻI
Kurmju lamatas Lamatas kurmju ķeršanai. Lietošanas instrukcija. Izmantojot metāla stieni atrodiet galveno kurmja tuneli vai eju. Atrokot tuneli censties to neaizbērt. Ievietot kurmja lamatas tunelī un nosegt to ar dēļa gabalu...
4,25€
Bez nodokļa:3,51€
Ar spēcīgu atsperi darbināms, asprātīgi veidots, kurmju slazds. Materiāls - nerūsējošais tērauds, ērti lietojams jebkādā augsnē. Lietošana: atrodiet no visiem esošajiem kurmju rakumiem vislielāko un vissvaigāk rakto. Atrociet to nedaudz vaļā, un ieduriet slazdu zemē tā, lai eja būtu starp abām slazd..
22,05€
Bez nodokļa:18,22€
Mehāniskās tuneļa tipa metāla lamatas. Divvirzienu. Efektīvas, uzticamas, daudzkārt izmantojamas. Pirms slazdu uzstādīšanas nomazgājiet rokas, lai samazinātu cilvēka izdalīto smaržu uz lamatām. Lamatu sagatavošanai un uzstādīšanai ieteicams lietot gumijas cimdus. Slazdu var ierīvēt ar augsni no kurm..
9,68€
Bez nodokļa:8,00€
Mehāniskās šķērveida tipa metāla lamatas. Efektīvas, uzticamas, daudzkārt izmantojamas. Pirms slazdu uzstādīšanas nomazgājiet rokas, lai samazinātu cilvēka izdalīto smaržu uz lamatām. Lamatu sagatavošanai un uzstādīšanai ieteicams lietot gumijas cimdus. Slazdu var ierīvēt ar augsni no kurmja rakuma,..
8,47€
Bez nodokļa:7,00€
Metāla slazds kurmju, ūdenžurku, lauku peļu iznīcināšanai kompl. (slazds + lāpstiņa)
Jauns Nav veikalā
Augstas kvalitātes lamatas ''TOPCAT'' kurmju, lauku peļu, žurku, ūdensžurku kontrolei, kuras nostrādā vienmēr. Komplektā ietilpst: 1) nerūsējošā tērauda kurmju alas indikators/meklētājs; 2) nerūsējošā tērauda lāpstiņa, kuras izmērs paredzēts precīzi lamatām; 3) nerūsējošā ..
215,21€
Bez nodokļa:177,86€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.