Menu
Jūsu grozs

LIDOJOŠO, RĀPOJOŠO KUKAIŅU IZNĪCINĀŠANAI

LIDOJOŠO, RĀPOJOŠO KUKAIŅU IZNĪCINĀŠANAI
Insekticīda ūdens emulsija, kas satur divus piretroīdu insekticīdus: cipermetrīnu un tetrametrīnu, un sinerģistu ‒ piperonila butoksīdu. Divu piretroīdu kombinētā aktivitāte ir AQUASECT ātrās iedarbības cēlonis. Insekticīds iedarbojas, kad produkts nonāk tiešā saskarē ar kaitīgajiem kukaiņie..
8,42€
Bez nodokļa:6,96€
BLUSANEX ir insekticīds, kas paredzēts lietošanai mājsaimniecībā, it īpaši mājdzīvnieku kaitēkļu apkarošanai. Bez smaržas un krāsas. Pateicoties divu adulticīdu un specifiska larvicīda (piriproksifēns) kombinētai aktivitātei, BLUSANEX efektīvi apkaro invāzijas, iedarbojoties gan uz kāpuriem ..
7,41€
Bez nodokļa:6,12€
Cyper DP (mušām/skudrām) 100g
Akcija Nav veikalā
Cyper DP -Insekticīds lidojošo un rāpojošo kukaiņu iznīcināšanai 100g CYPER DP ir lietošanai gatavs insekticīda pulveris, kas satur cipermetrīnu un denatonija benzoāts. Cipermetrīns ir gaismas izturīgs piretroīds, kas nodrošina ātru insekticīda iedarbību, kad produkts saskaras ar kukaiņu kā..
3,58€
Bez nodokļa:2,96€
Cyper DP (skudrām) 100g
Akcija Nav veikalā
Cyper DP - insekticīds rāpojošu kukaiņu iznīcināšanai (Skudrām) 100g CYPER DP ir lietošanai gatavs insekticīda pulveris, kas satur cipermetrīnu un denatonija benzoāts. Cipermetrīns ir gaismas izturīgs piretroīds, kas nodrošina ātru insekticīda iedarbību, kad produkts saskaras ar kukaiņu kāj..
3,58€
Bez nodokļa:2,96€
Cyper DP (skudrām) 500g
Akcija Nav veikalā
Cyper DP- insekticīds rāpojošu kukaiņu iznīcināšanai (Skudrām) 500g CYPER DP ir lietošanai gatavs insekticīda pulveris, kas satur cipermetrīnu un denatonija benzoāts. Cipermetrīns ir gaismas izturīgs piretroīds, kas nodrošina ātru insekticīda iedarbību, kad produkts saskaras ar kukaiņu kājā..
13,04€
Bez nodokļa:10,78€
Eko D produkts paredzēts skudru, prusaku, circeņu, mušu, blusu, simtkāju, sudrabaino zvīneņu, blakšu, ērču un citu kukaiņu iznīcināšanai. var izmantot mājās, viesnīcās, pārtikas un barības ražošanas uzņēmumos, restorānos, birojos, pārtikas un nepārtikas noliktavās, slimnīcās un aprūpēs iestādēs, dzī..
4,84€
Bez nodokļa:4,00€
FLASH 23 400ml
Jauns Akcija
Aerosols rāpojošo un lidojošo kukaiņu iznīcināšanai. Lidojošo un rāpojošo kukaiņu iznīcināšanai, veselības aprūpes, sabiedrības, rūpniecības, lauksaimniecības, lopkopības ēkās, izņemot augu un augļu produktu aizsardzībai. Pielietojums: Insekticīds FLASH 23 lidojošo(mušas, odi, lapsenes) un ..
3,88€
Bez nodokļa:3,21€
SILTAC EC 10ml
Jauns Akcija
SILTAC EC (emulsijas koncentrāts)Inovatīvs, fiziskas iedarbības līdzeklis cīņā ar kaitēkļiem. Produkts satur dažādu silikona polimēru savienojumus. Pēc izsmidzināšanas polimēru savienojumi izplatās kaitēkļu vidē un izveido īpašu trīsdimensiju polimēru tīklu uz kaitēkļu organismiem. Šī struktūra bloķ..
8,99€
Bez nodokļa:7,43€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.