Menu
Jūsu grozs

Par mums

    SIA "Credo Baltic" dibināta 2008.gadā. Uzņēmuma darbības sfēra ir kaitēkļu kontroles līdzekļu vairuma un mazuma tirdzniecība.


    SIA "Credo Baltic" stratēģija, sasniegt visaugstāko klientu apkalpošanas kvalitāti. SIA "Credo Baltic" piegādā un ražo kaitēkļu apkarošanas līdzekļus un iekārtas - mājsaimniecību, kā arī profesionālai kaitēkļu kontrolei, un ir viens no lielākajiem piegādātājiem kaitēkļu apkarošanas līdzekļu nozarē Baltijas valstīs. SIA "Credo Baltic" nodrošina elastīgu piegādi visās Baltijas valstīs. Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti speciālisti un garantē ražotās produkcijas kvalitāti un veiktspēju.

    SIA "Credo Baltic", cieši sadarbojoties ar dažādiem ASV un Eiropas ražotājiem un importē kaitēkļu kontroles līdzekļus: rodenticīdus, insekticīdus, putnu repelentus, kaitēkļu kontroles iekārtas (Wiehl stacijas, mehāniskā lamatas, elektriskie insektu slazdi, utt.), ierīces un aprīkojums.

Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.