Menu
Jūsu grozs

INVENTĀRS DERATIZĀCIJAI

Plastmasas peļu slazdi 2 gb. Ievietot pārtiku (siers, maize, augļi uc) lamatu iekšpusē. Uzpildīt slazdu ļoti uzmanīgi. Novietot slazdus vietās, kur visvairāk ir manītas peles, iespējams, tumšās un aizsargājamo zonu vietās. Izmantot vismaz divus līdz trīs slazdus, lai palielinātu iespēju tās noķ..
3,63€
Bez nodokļa:3,00€
Ēsmu stacija pelēm Beta · Ēsmu stacija ir nepieciešama, lai tajā izvietotai indei nepiekļūtu cita persona vai dzīvnieks; · Ēsmu stacija ir paredzēta lietošanai telpās un ārpus tām; · Ēsmu staciju izvietot vietās, kur visvairāk ir manīti grauzēji; · Ēsmu staciju izvietot tā lai tajā ..
8,31€
Bez nodokļa:6,87€
Ēsmu stacija no kartona pelēm
Jauns Akcija
Ēsmu stacija pelēm kartona · Ēsmu stacija ir nepieciešama, lai tajā izvietotai indei nepiekļūtu cita persona vai dzīvnieks; · Ēsmu stacija ir paredzēta lietošanai telpās; · Ēsmu staciju izvietot vietās, kur visvairāk ir manīti grauzēji; · Ēsmu staciju izvietot tā lai tajā varētu ..
1,53€
Bez nodokļa:1,26€
Slazds pelēm Repeater mehāniskais
Jauns Akcija
Mehāniskais peļu slazds Repeater Ar šīs ierīces palīdzību vienlaicīgi ir iespējam noķert līdz pat 20 dzīvām pelēm. Ievietot pārtiku (siers, maize, augļi uc) kārbas iekšpusē. Uzpildīt slazdu ļoti uzmanīgi, neaiztiekot ēsmu ar plikiem pirkstiem. Novietot slazdus vietās, kur visvairāk ir manītas p..
21,26€
Bez nodokļa:17,57€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus.